دومین کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی

دومين كنفرانس بين المللي بازاريابي خدمات مالي در روزهاي 6 و 7 آذرماه سال 89 در تهران برگزار در مركز  بازاريابي خدمات مالي، با موضوع اصلي بازاريابي راهبردي و مزيت رقابتي پايدار در بازار خدمات مالي و محورهاي فرعي  برگزار گردید.

دراین کنفرانس علاوه بر صاحبنظران و اساتيد دانشگاهي و دانشجويان مقاطع دكترا و كارشناسي ارشد رشته هاي مرتبط، از مديران و كارشناسان سازمان هاي ارائه كننده خدمات مالي، بويژه بانكها، موسسات مالي و اعتباري، صنعت بيمه، شركتها و كارگزاريهاي بورس و سرمايه گذاري ،  فعالان IT درحوزه بانکداری  از جمله شرکت فناوری انیاک نیز حضور داشتند.

در روزهاي برگزاري کنفرانس، قريب به هزار نفر از اساتيد، صاحب‌نظران، مديران و کارشناسان صنعت خدمات مالي از داخل و خارج از كشور، در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما به تبادل دانش و تجربيات خود پرداختند.

شرکت فن آوران با ارائه دو مقاله با عناوین Critical Success Factors of Organization in adoption of e-banking business at the ENIAC-TECH و  استفاده از  Contact& Call Center  جهت تامين و ارزيابي رضايتمندي مشتريان و مديريت ارتباط با مشتريان  CRMو پذیرش در بخش پوستری و چاپ در کتاب کنفرانس ارتقاء سطح علمی پژوهندگان در حوزه بازاریابی خدمات بانکی کشور  را فراهم آورد.

?>
sahte kizlik zari dusuk hapi