نمایشگاه امنیت و فناوری اطلاعات(نمایشگاه ایپاس 2006)

درنمایشگاه امنیت و فناوری جديدترين تجهيزات پليسي، ايمني و امنيتي،‌ايپاس 2006 توسط شركت ناجي پاس، وابسته به بنياد تعاون نيروي انتظامي، 10105 و با حضور شركت‌هاي بزرگ داخلي و خارجي همچون سازمان صنايع دفاع، صنايع هوا فضا، شركت‌هاي صبا ايران، ايران خودرو،‌ مرسدس بنز، بي ام و، جي اس اس، كاتسومتر، ‌سوشيانت پاسارگاد و شرکتهای معتبر داخلی فعال در حوزه فناوری برگزار گردید.

از اهداف ملي و فراملي اين نمايشگاه شامل ايجاد اشتغال و افزايش توليد، ايجاد بستر مناسب به منظور حضور و مشاركت سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي، در طرح‌ها و پروژه‌هاي ملي، استفاده از فن‌آوري‌هاي صحيح و مناسب به منظور كاهش قيمت تمام شده و توليد بهينه و نيز ايجاد صرفه‌هاي اقتصادي این نمایشگاه میتوان برشمرد.

در اين نمايشگاه گروه‌هاي مخابرات و كامپيوتر، حمل و نقل، تسليحات و مهمات، اونيفرم و لباس، وسايل نوري و تصويري، ترافيك، تجهيزات امداد و اورژانس، سيستم‌هاي آموزشي و مشاوره‌اي و غيره آخرين دستاوردهاي خود را در معرض بازديد متخصصان و علاقه‌مندان قرار گرفت.

به گفته دبیر نمایشگاه ، شكوفايي و رونق اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي در كشور؛ به روز كردن، توسعه و ارتقاي كمي و كيفي تجهيزات امنیتی و پليسي و استفاده از فن‌آوري‌هاي روز جهان را از اهداف برگزاری نمایشگاهای ادواري ايپاس برشمرد.

دراین نمایشگاه که به منظور ارائه خدمات و تجهیزات پلیسی، ایمنی، امنیتی برگزار گردیده بود ، شرکت فن آوران انیاک با حضور در نمایشگاه برای معرفی سیستمهاو صندوق فروشگاهی، دزدگیرهای فروشگاهی و تجهیزات ضد سرقت اموال، کارتهای امنیتی حضوری فعال و پرنقش داشت.

?>
sahte kizlik zari dusuk hapi