نرم افزار اموال انبار داری باامکان استفاده از فناوری RFID
•    تعریف انبار: "انبار به محل یا فضایی گفته می شود که بر اساس یک سیستم طبقه بندی صحیح ، مواد اولیه ، کالای نیم ساخته ، محصول ساخته شده و یا فراورده های مختلف صنعتی و بازرگانی در آن نگهداری می شود."
•    تعریف انبارداری: " انبارداری عبارت است از دریافت مواد و اقلام و نگهداری صحیح و تحویل به موقع آنها به مصرف کننده با رعایت مقررات و دستورالعمل های سازمان به نحوی که با اعمال کنترل دقیق ، از میزان موجودی کالا در انبار و مقدار مصرف آن مطلع گشته ، و نیز از انباشته شده بیش از حد موجودیها جلوگیری شود. به عبارت دیگر ، انبارداری شامل سیستمهای قرار گرفتن جنس در انبار و ایجاد روشها و اعمال مدیریت کنترل مؤثر ، از زمان دریافت اقلام تا لحظه تحویل آنها است"
•    امروزه انبار داری و سیستم های اجرایی مرتبط با آن تبدیل به یکی از نقاط حساس و استراتژیک موفقیت شرکت ها و کارخانجات  به منظور مدیریت و مکانیزه نمودن فرایند های انبار داری شده است، به طوری که سیستم های سنتی انبار داری  دیگر پاسخ گوی نیازهای وسیع امروز نمی باشد. برنامه ریزی کار آمد تولید و فروش و همچنین استفاده بهینه از منابع تولید یکی از مهمترین پیش نیازهای تداوم و موفقیت فعالیتهای تولیدی و بازرگانی است. حال آنکه، برنامه ریزی تولید و تصمیم گیری درباره چگونگی تخصیص منابع در فرآیند و عرضه محصولات به بازار نیازمند آگاهی دقیق از اطلاعات انبار است. در این راه شرکت انیاک با ارائه ی سیستم جامع انبار داری خود که قابلیت انطباق با ساختار های مختلف شرکت ها و کارخانجات و ... را دارد، گامی دیگر در عرصه تکنولوژی های نوین کشور برداشته است. استفاده از تکنولوژی بارکد و RF/ID در شناسایی کالا همچنین استفاده از تجهیزات پرتابل ثبت داده ها در انبار بخصوص در انبارهایی با تنوع کالای زیاد امری اجتناب ناپذیر بوده و سیستمهای فاقد این نوع امکان عملاً در کنترل و مدیریت داده های انبار دچار مشکل می باشند.
•    امکانات و قابلیتهای فنی و اجرایی سیستم
•    امکانات و قابلیتهای عمومی سیستم انبارداری انیاک:
1.    تعریف و ایجاد کدینگ انبارها، انواع کالا، واحد کالا، مشخصات کالا (شامل رنگ، جنس، شماره فنی و ...)، اطلاعات مشتریان و فروشندگان
2.    تعریف و ایجاد انبارها بر اساس سطوح فعالیت شرکت ها توسط کاربران
3.    تعریف و ایجاد انواع رسیدها و حواله با سریالهای دستی یا ماشینی
4.    تعریف انواع اسناد حسابداری انبارها
5.    تعریف و ایجاد انواع تراکنش های انبار شامل تراکنش های LIFO و یا تراکنش های FIFO توسط کاربران
6.    قابلیت انبار گردانی به صورت پویا، Online و Offline
7.    ایجاد لیبل های خاص هر کالا جهت شناسایی و شمارش آنها در هنگام ورود  و خروج کالا از انبار
8.    ثبت اطلاعات انبار گردانی توسط موبایل کامپیوتر ها ی مرتبط با سرور
9.    مغایرت گیری موجودی کالاها هنگام خروج از انبار توسط موبایل کامپیوترها به صورت Online و Offline
10.    عدم دخالت نیروی انسانی در جمع آوری اطلاعات
11.    سرعت بخشیدن به سرویس دهی به ارباب رجوع
12.    کاهش چشمگیر درصد اشتباهات
13.    سرعت بالا در پیدا کردن اطلاعات مربوط به کالاها، انبار، اسناد و واحدهای مرتبط با آنها
14.    جلوگیری از بایگانی تعداد زیاد کاغذ و حذف هزینه های زمانی و مالی مرتبط با آنها
15.    گردش سالم و سریع اطلاعات بین اجزای سیستم از مرحله ی جمع آوری تا ارائه گزارشات
16.    به اشتراک گذاری سریع و آسان اطلاعات بین مشتریان و فروشندگان
•    گزارشات سیستم انبار داری:
امکان تهیه ی انواع گزارشات عملیاتی ، اجرایی و مدیریتی در قالبهای گوناگون و متنوع شامل : کاردکس انبار ، موجودی انبار ، گردش کالا  ، کالاهای خروجی ، سفارشات حواله شده  ، اقلام پایه ، برگه های خروج و PackingList ها ، از عملکرد هر طرف حساب ، گزارش به صورت جمعی از گروه کالاها، انبارها، سالنها، شیفت ها و غیره  و گزارش مربوط به اسناد به تفکیک رسید، حواله و مرجوعی و....?>
sahte kizlik zari dusuk hapi