سیستم مکانیزاسیون انبار
•    باتوجه به قدمت طراحی ، تولید و عرضه سیستمهای انباداری و تعدد نسخه های کاربردی آن در بازار کشور ، امروزه کمتر سازمانی یا شرکتی میبینید که از روشهای سنتی و دستی در مدیریت و انبارداری خود استفاده ننماید. لذا هرسازمانی با توجه به ماهیت ، ساختار و نوع فعالیت خود میتواند از بین هزاران نمونه موجود ، سیستم دلخواه خودرا انتخاب و استفاده نماید اما سیستمهای توسعه یافته در استفاده از فناوریهای جدید مثل تکنولوژی RFID/Barcode,… را شاید نتوان به راحتی انتخاب و عملیاتی نمود.  
    راه کار : از سوی دیگر انبارداری و سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با آن بعنوان یکی از فعالیت حساس و و تعیین کننده در بهره وری تمام فرآیمدها محسوب شده تا جاییکه  این ابزار از شاخصهای ارزیابی و رتبه بندی شرکت ها و کارخانه ها در مراکز نظارتی تبدیل شده است بر همین اساس شرکت فن آوران  انیاک با دراختیار داشتن منابع پیشرفته سخت افزاری شناسایی خودکار ، به منظور حمایت مشتریان خود  راه کارهای مناسب و محصولات جامع و کاربردی را طراحی ، تولید و اجرا نموده است و درنتیجه با ارائه سیستم جامع انبارداری علاوه بر پشتیبانی  از محصولات سخت افزاری پیشرفته و کاربردی در انبارهای ساختاریافته امروزی ، گامی دیگر در عرصه تکنولوژی های نوین کشور برداشته است.
    مزایای سیستم :
1-    از مزایای این سیستم یکپارچه ، امکانات و قابلیتهای لازم و کافی میتوان به انجام فرآیندهای جریان داده ها بصورت فیزیکی مبتنی بر فناوری روز در استفاده از بارکد اشاره نمود.
2-    از دیگر مزایای برجسته این سیستم به روز رسانی اطلاعات همزمان با جمع آوری و ثبت داده ها در عملیاتی نمودن و بهره برداری آن  به روش Online  میباشد .که درنتیجه این عملیات ، موجودی انبار یا گردش های فیزیکی محصولات به صورت لحظه ای و مبتنی بر تکنولوژی بارکد در هر لحظه قابل شناسایی ، ردیابی و کنترل می باشد .   
3-    از دیگر مزایا و راه کارهای ارائه شده این محصول میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:
    عدم دخالت نیروی انسانی در جمع آوری اطلاعات
    کاهش چشمگیر درصد اشتباهات
    کاهش هزینه های زمانی و مالی انبارداری
    کاهش تراکنش های بیهوده و غیر ضروری
    افزایش سرعت پاسخگویی انبار به واحد های مرتبط با آن
    گردش سریع و سالم اطلاعات بین اجزا سیستم از مرحله جمع آوری اطلاعات تا ارائه گزارشات در سیستم Back office و به اشتراک گزاری سریع و آسان اطلاعات مربوط به محصولات بین مشتریان و فروشندگان
    سازمانهای هدف : باتوجه به مزایا و ارزش افزوده راه کار و سیستم انبار شرکت فن آوران انیاک مبتنی بر فناوری بارکد ، میتوان سازمانهای و شرکتهای تولیدی/صنعتی/خدماتی با ساختارزیر را از ذینفعان اصلی آن نام برد:
1-    انبارهای با تراکنشهای اطلاعاتی زیاد بدلیل تنوع محصول و تعدد مواد و پیچیدگی فرآیندهای استفاده از آنها
2-    انبارهایی که بصورت متمرکز و نیمه متمرکز در حوزه های جغرافیایی و بصورت پراکنده بوده و امکان مدیریت و کنترل یکپارچه ، سریع و دقیق آن وجود ندارد .
3-    طبقه بندی و گروه بندی انبارها براساس نوع کاربری یا محصولات اعم از قطعات فنی ، مواداولیه ، کالای نیمه ساخته ، کالای ساخته شده ، انبار محصول و.......  ?>
sahte kizlik zari dusuk hapi