سیستم توزیع و پخش
•    تعریف : در این راه کار با استفاده از دستگاه های پایانه فروش سیار با روشی بسیار ساده امکان مکانیزاسیون کلیه فرآیندهای توزیع شرکت های پخش را فراهم مینماید. در راه کارهای این سیستم مدیریت سفارشات از یک سو و پرداخت اعتباری وجه و پرهیز از استفاده از چک و پول نقد از سوی دیگر، فعالیت تخصصی بانک ها و شرکت های پخش را از هم جدا و آسان کرده است.
•    محصول مدیریت توزیع و ویزیتوری بصورت کاملا مکانیزه و با استفاده از تجهیزات  Hand Held Terminal و متصل به ماژولهای سیستم پخش بعنوان یکی دیگر از محصولات این شرکت جهت مکانیزه سازی و مدیریت اطلاعات فرآیندهای شرکتهای پخش بوده و این تجهیزات بصورت Offline  و Online   از طریق بستــر GPRS و Wi-Fi بــــا شبکه و سیستم های Back Office در ارتباط میباشد.  
•    امروزه سیستم های پخش کالا تبدیل به بخش جدایی ناپذیر از صنایع شده است ، به طوریکه کارخانجات هزینه های قابل توجهی را در این زمینه می پردازند تا محصولاتشان به بهترین وجه زمانی و مکانی به دست مشتریان برسد ، در همین راستا شرکت هایی نیز به طور تخصصی در زمینه پخش کالا فعالیت دارند.
•    شرکت انیاک با هدف آسان سازی پروسه پخش ، اقدام به ارائه راه حل جامع خود در زمینه سیستم های پخش نموده است که این راه حل باعث رشد کارایی این سیستمها شده است.
    مزایای سیستم :
1-    شناسایی کالا ها با استفاده از سیستم  شناسایی خودکار مبتنی  بر بارکد
2-    سرعت در ورود اطلاعات مورد نیاز برای صدور فاکتور
3-    گرفتن اطلاعات مناسب در مورد مشتری برای ویزیتور توسط Handheld
4-    عدم نیاز به محاسبه دستی تخفیفات
5-    قابلیت گروه بندی مشتریان?>
sahte kizlik zari dusuk hapi