کارت هدیه Gift Card
    سنت هدیه یکی از بارزترین مظاهر فرهنگ غنی ایرانیان بوده که علاوه بر حفظ این سنت بعنوان اصلی ترین میراث ایرانی درنسلهای مختلف ، احادیث و توصیه بزرگان دینی ما نیز بطور موکد برانجام این حسنه ، اهمیت ویژه این امر را بیشتر اذعان میدارد.
    در اغلب موارد، انتخاب هدیه مطابق سلایق و نیازمندیهای شخص هدیه‌گیرنده بسیار دشوار می‌باشد و با توجه گسترش و حضور تمام دستاوردهای فناوری در شخصی ترین امور افراد ، صدور کارت هدیه نیز از موثرترین راه کارهای حفظ این فرهنگ همراه با سایر مزایا و کارکردهای آن خواهد بود.
    راه کار: افراد همیشه بدر دادن هدیه همیشه برای تهیه نوع ، رنگ ، قیمت ، مشخصات و..... دچار چالش بوده و درحقیقت ناهمخوانی سلیه و موارد دیگر انتخاب هدیه را دچار مشکل خواهد نمود لذا به جای اینكه هرفردی مـجبور باشد جـهت خرید هدیه برای كسی ضمن صرف هزینه و زمان ، چـند ساعتی را در خیابان‌ها وقت صرف كنیـد ، ازجهتی باید پـس از خـرید، نگران پسندیدن آن توسط هدیه گیرنده نیز باشد درنتیجه ارائه کارت اعتباری هدیه با مبلغ مناسب بهترین راه کار برای غلبه بر مشکلات فوق بوده و علاوه بر آن امکان انتخاب متناسب با نیاز خود نیز یک مزیت اولی برای دریافت کننده میباشد.
    کارت هدیه شرکت فن آوران انیاک بعنوان ابزاری بسیار مناسب، ضمن آنکه سهولت لازم را برای صادر کننده کارت هدیه فراهم می‌نماید،  امکان انتخاب کالا نوع و محل خرید را نیز به گیرنده کارت، هدیه می‌دهد.
     مزایا و استفاده کنندگان کارت: از اهم کاربردهای کارت هدیه بانکی را میتوان در مناسبات خاص مانند؛ روز تولد ، جشن ازدواج، روز مادر ، روز پدر، اعیاد ملی و مذهبی و . . . نام برد.
    کارت در تمامی پایانه‌های فروش قابل استفاده بوده و با مبالغ شارژ مختلف صادر گردیده و با کمترین کارمزد بانکی در اختیارمشتریان  محترم  قرار می‌گیرد.
    کارتهای اعتباری هدیه در دو نوع قابل شارژ و غیر قابل شارژ میباشد که با مبلغ مشخص و پیش پرداخت شده قابل استفاده کلیه بانکها ، سازمانها و شرکتهای بخش دولتی و خصوصی و حتی اشخاص حقیقی نیز خواهد بود.
    سازمانها و مؤسسات می توانند به میزان هدایای مورد نظر نسبت به تهیه کارت هدیه و اهداء آن به کارکنان یا مشتریان خود اقدام نمایند.
    در کارتهای هدیه علاوه بر امکان ثبت نام و آرم سازمان صادرکننده ، میتوان نسبت به شخصی سازی کامل آن توسط شرکت انیاک اقدام نمود.?>
sahte kizlik zari dusuk hapi