چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی بانکداری الکترونیک

در این رویداد علمی و کاربردی که روزهای 17, 18 و 19 مرداد ماه برگزار  شد مباحث کاربردی و تخصصی در سه محور موضوعات مدیریتی و راهبردی, امنیت و ریسک, مشتری مداری و بازاریابی عرضه گردید. ضمنا در همایشی که در هتل المپیک برگزار گردید  چهره های شاخص و بزرگان بانکداری الکترونیکی حضور داشتند و به ارایه دیدگاه ها و سخنرانی پرداختند.

چهارمين کنفرانس بين‌المللي بانکداري الکترونيکي 4، 5 و 6 مهر ماه در محل سالن‌همايش‌هاي هتل المپيك با حضور شركت آينده‌نگاران (آيكو) برگزار شد.

در اين كنفرانس كه بزرگترين و معتبرترين رويداد علمي و كاربردي نظام بانكي سطح كشور محسوب مي‌شود راهكارهاي امنيتي مختلف از جمله آنتي ويروس‌ها و راه حل‌هاي جامع پشتيبان‌گيري (Backup) شركت Symantec ، راه‌كارهاي مجازي‌سازي (Virtualization) شركت VMWare و هم‌چنين بررسي راهكار مديريت روابط با مشتريان در بانك‌ها مبتني بر نرم‌افزار Microsoft Dynamics CRM پرداخته شد

از نكات قابل توجه اين كنفرانس حضور سخنرانان مطرح داخلي و خارجي بود كه از اين ميان مي‌توان به سخنرانیهای علمی و تخصصی پيرامون موضوع فناوری‌های نسل آینده بانکداری الکترونیک اشاره كرد.

 

شرکت فن آوران انیاک، باحضور در چهارمین نمايشگاه بانکداري الکترونیک ، تجهيزات و خدمات نوين خود را در عرصه بانکداري الکترونيکي به بازديدکنندگان و علاقمندان معرفي نمود.?>
sahte kizlik zari dusuk hapi