تخصیص و واریز معادل دو ماه حقوق پرسنل به بهانه بیستمین سالگشت حضور انیاک در عرصه فن آوری زیرساختها ( ۹۹/۱۱/۱۳)

مدیریت شرکت انیاک به منظور قدردانی از پرسنل مجموعه، در راستای ترمیم نظام جبران خدمت در انیاک، مبلغی معادل دو ماه حقوق پرسنل را واریز کرد.

بیست سال از آغاز فعالیت مجموعه بزرگ انیاک سپری شد . “تجربه” حاصل از تلاش در سختی ها و فراز و نشیب کسب وکار درشرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ، سرمایه اندوخته ای است که مجموعه انیاک را برای ادامه مسیر پیش رو امیدوار تر از گذشته به سمت قله های موفقیت هدایت می کند.

گران سنگ تر از این سرمایه ، همراهی همیشگی همکاران مان که نقطه اتکای مدیران مجموعه انیاک بر این نیروهای جوان و با نشاط و با انگیزه در طول سالیان فعالیت بوده است.

بر این باوریم که نتیجه ای بدون صرف زمان و انرژی حاصل نمی شود و آنچه در این سالها حاصل شده است ، محصول جوانی و تلاش تک تک اعضاء خانواده بزرگ انیاک است ، از ابتدا تا به حال.

همیشه گشایش در کارها در سایه صبر و اهتمام و تلاش بدست می آید، چندانکه خداوند نیز وعدۀ “ان مع العسر یسرا ” را داده است. پروردگار را شاکریم که در شرایط کنونی اقتصادی که بیشتر کسب و کارها با کاهش سود بازار کسب و کار ، چالش کوچک شدن دارند ، انیاک فرصت رشد، پیشرفت و توسعه را پیدا کرده و درک همه ما از شرایط امروز ، رونق روز به روز کسب و کارمان است .

مدیریت انیاک در طول این سالها باور داشته است که یکایک همراهان مجموعه، اعضای خانواده بزرگی هستند که خیر و شر و سود و زیان مشترک دارند. اعضائی که بعضاً عمر و جوانی خود را برای همراهی با مجموعه سرمایه گذاری کرده اند و حاصل این سرمایه گذاری ، گنج نامشهود و ارزشمند این خانواده بزرگ به حساب می آید آنچه از آن به عنوان سرمایه های انسانی یاد می شود.

دغدغه جبران تلاشهای این سرمایه ها در طول سالیان همواره نخستین دغدغه مدیریت مجموعه  بوده و هست. گشایش های حاصل در ماه های اخیر فرصتی برای ترمیم نسبی شرایط جبران خدمات همراهان عزیزمان ایجاد کرد که در راستای نظام جبران خدمت ، حقوق و دستمزد شرکت را به روز رسانی و متناسب با شرایط روز ارتقا بخشیم.

تنگناهای اقتصادی جامعه که متاثر از شرایط تحریم و محدودیتهای کروناست ، انگیزه اقدام عملی هر چه سریعتر در این راستا را تقویت کرد و بهانه میلاد حضرت زهرا (س) ، روز زن که مصادف با بیستمین سالگشت حضور شرکت انیاک در عرصه فن آوری زیرساختها ، فرصت مناسبی برای تقدیر از زحمات همه اعضای خانواده انیاک را فراهم نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *