قدمی دیگر از شرکت انیاک در حوزه تراکنش و پرداخت

کیف پول الکترونیکی جیرینگ با بهره مندی از زیرساخت شرکت انیاک  در تمامی فروشگاه های افق کوروش قابل استفاده شد.

زیرساخت پرداخت از طریق کیف پول الکترونیکی شرکت انیاک امکانی را فراهم ساخته است که دارندگان کیف پول جیرینگ با استفاده از اعتبار موجود در کیف خود، بدون نیاز به همراه داشتن کارت فیزیکی یا وجه نقد، اقدام به خرید از تمامی فروشگاه های افق کوروش کنند.

لازم به ذکر است که  افق کوروش با داشتن بالغ بر ۲۵۰۰ فروشگاه در سراسر کشور و بعنوان بزرگترین فروشگاه های زنجیره، از این پس میزبان دارندگان کیف پول جیرینگ خواهند بود.

در این راستا شرکت فن آوران انیاک طی مراسمی که در ۲۱ اردیبهشت سال جاری در شعبه اشرفی اصفهانی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش برگزار شد، با عقد تفاهم نامه ای با شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) تعامل و همکاری نوینی را آغاز کرد.

در این مراسم که با حضور مدیران ارشد انیاک، همراه اول، جیرینگ و افق کوروش برگزار شد، آقای سید ابراهیم حسینی نژاد، مدیر عامل شرکت فن آوران انیاک با ابراز خرسندی از امضای تفاهم نامه مذکور، اظهار کرد: “اولین پذیرش کیف پول الکترونیک در افق کوروش اتفاق بزرگی است و به عقیده من به‌سرعت قابل‌گسترش است. طی این همکاری بخش تکنولوژیک بر عهده همکارانم در شرکت انیاک بوده است. خوشحال می‌شویم اتفاق‌های مشابه امروز را توسعه داده برای اینکه بتوانیم نیاز بیشتر کاربران را پوشش دهیم. امیدوار هستیم این همکاری سه‌طرفه بین فروشگاه‌های افق کوروش، جیرینگ و انیاک به نحوی اتفاق بیفتد که بتوان درگاه‌های پذیرش کیف‌های پول را توسعه داد و به همان میزان هم می‌توان نسبت به کاهش پرداخت کارتی نیز اقدام کرد”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *