جشنواره «دی ماه ۲ میلیارد ریالی» انیاک

دی ۲۲, ۱۴۰۰ ۲:۴۲ ب.ظ

فن‎ آوران انیاک در راستای حمایت و تشویق نمایندگان پایانه‌های فروشگاهی (POS) خود در سطح کشور، جوایز متعددی در نظر گرفته است. براساس گزارش روابط عمومی انیاک قرعه کشی «جشنواره دی ماه ۲ میلیارد ریالی» روز سه شنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵ به صورت زنده از پیج اینستاگرام انیاک پخش خواهد شد.

«جشنواره دی ماه ۲ میلیارد ریالی» انیاک از ابتدای دی ماه ۱۴۰۰ آغاز شد که بر همین اساس نمایندگان می‌توانند با ورود اطلاعات در پنل انیاک ۲ امتیاز و با خرید هر دستگاه کارتخوان ۱ امتیاز تا پایان دی ماه کسب کنند و با افزایش امتیاز از جوایز گروه‌های طلایی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برای دو نفر، نقره‌ای به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال برای دو نفر و برنزی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال برای دو نفر به شرح زیر بهره‌مند شوند.

گروه طلایی: نمایندگان دارای ۵۰۱ امتیاز به بالا

گروه نقره‌ای: نمایندگان دارای ۲۰۱ تا ۵۰۰ امتیاز

گروه برنزی: نمایندگان دارای ۶۰ تا ۲۰۰ امتیاز

گفتنی است شرکت فن‌آوران انیاک زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ به منظور توسعه شبکه بازار، در تمام نقاط ایران اقدام به اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان در چارچوب قوانین بانک مرکزی و ضوابط داخلی شرکت می‌کند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با خانم شکریان شماره ۸۴۲۲۷۷۰۷ تماس برقرار نمایند./

پایان خبر

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

در گفت‌وگو با مدیر بازرگانی شرکت انیاک مطرح شد / تمرکز انیاک روی تولید و افزایش سهم بازار رول کاغذ حرارتی

مهر ۱۸, ۱۴۰۰ ۲:۴۸ ب.ظ

شرکت فن‌آوران انیاک در سال ۱۳۷۸ به‌عنوان یک شرکت تجاری با هدف ارائه‌ فناوری‌های مدرن و نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیکی و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی تأسیس شد. یکی از عمده‌ترین محصولات این شرکت تولید کاغذ رول حرارتی است. این کارخانه که در حاشیه شهر تبریز قرار دارد، طبق آمار روزانه ۱۲۰ هزار رول پایانه فروشگاهی تولید می‌کند و نقش عمده‌ای در تأمین رول کاغذ حرارتی در صنعت پرداخت کشور ایفا می‌کند. هادی قاسم‌پور، مدیربازرگانی انیاک از ظرفیت‌های موجود در این کارخانه می‌گوید.

قاسم‌پور در آغاز برای آشنایی بیشتر با ساختار، توضیحاتی در مورد فعالیت‌های واحد بازرگانی ارائه داد. او گفت: «در واحد بازرگانی، دو بخش اصلی خرید و فروش متمرکز است. واحد خرید که وظیفه تأمین کلیه خریدهای شرکت از جمله دستگاه‌های کارتخوان، لوازم مصرفی و یدکی آن، رول‌های حرارتی مصرفی، تجهیزات اداری و IT را بر عهده دارد و واحد فروش که عهده‌دار فروش کالاهایی مثل دستگاه‌های کارتخوان، مواد مصرفی مرتبط مثل کاغذ رول حرارتی، آداپتور و صندوق‌های فروشگاهی و… است. همچنین تعمیرات دستگاه‌های کارتخوان و بازسازی کلی آنها از جمله خدمات فنی است که در کارخانه انیاک ارائه می‌شود.»

تولید روزانه ۱۲۰ هزار رول پایانه فروشگاهی در انیاک

مدیر بازرگانی انیاک در ادامه با اشاره به ظرفیت تولید کارخانه رول کاغذ حرارتی تبریز گفت: «به‌طور متوسط روزانه ۱۲۰ هزار رول پایانه فروشگاهی، خودپرداز و صندوق‌ فروشگاهی و سالانه یک میلیون و نهصد هزار تن رول کاغذ حرارتی تولید می‌شود، که این اقدام انیاک را به یکی از پیشگامان این صنعت در کشور تبدیل کرده است.»

قاسم‌پور در ادامه افزود: «همان‌طور که پیداست زمینه فعالیت‌ زیرمجموعه‌های انیاک محدود به یک نوع خدمت نبوده و این شرکت در مجموع بخشی از نیازهای صنعت پرداخت کشور را در زمینه‌های مختلف تأمین می‌کند که یکی از این محصولات، رول کاغذ حرارتی است و برای این منظور انیاک در سال ۱۳۹۸ یک واحد تولیدی رول کاغذ حرارتی در شهرک صنعتی اطراف تبریز را بهره‌برداری کرد. هدف این واحد تولیدی، افزودن یک‌ لایه ارزش‌افزوده‌ به رول‌های کاغذ حرارتی پایه بود تا این قابلیت را پیدا کنند که چاپ، برش و بسته‌بندی روی آنها انجام شود و از طرفی امکان بهره‌برداری در انواع دستگاه‌های کارت‌خوان، چاپگر پایانه‌های فروشگاهی و دستگاه‌های خودپرداز را داشته باشد.»

افزون بر این قاسم‌پور در پاسخ به سؤالی در مورد ویژگی‌های این کاغذها و توان تولیدی کارخانه رول کاغذ حرارتی انیاک توضیح داد: «هم‌اکنون این کارخانه در شیفت‌های عادی به‌صورت روزانه، توان تولید ۱۲۰ هزار رول پایانه فروشگاهی را دارد. متراژ رول‌های فروشگاهی به‌طور متوسط ۴۰ تا ۶۰ متر است. دستگاه‌های کار‌خوان دارای رول‌های ۱۲ تا ۱۸ متری هستند و دستگاه‌های ATM نسبت به این دو، حجم بالاتری دارند و می‌توانند رول‌هایی با طول حدود ۲۴۰ تا ۳۰۰ متر را پشتیبانی کنند.»

مدیر بازرگانی انیاک تصریح کرد: « این میزان تولید سالانه، براساس تولید شیفت عادی کارخانه است و متناسب با ارجاع سفارش از سوی مشتریان این شرکت با افزودن شیفت‌های کاری، امکان افزایش ظرفیت تا دو و نیم برابر تولید فعلی را دارد.»

او گفت: «عرض رول‌های کاغذ حرارتی دو سایز استاندارد دارند؛ ۵۷ میلی‌متری و ۷۹ میلی‌متری. رول‌های ۵۷ میلی‌متری برای دستگاه کارتخوان و ۷۹ میلی‌متری برای پایانه‌های فروشگاهی و دستگاه‌های ATM استفاده می‌شوند.»

قاسم‌پور در ادامه افزود: «گرماژ یا وزن در واحد سطح این کاغذها متفاوت است و برای این منظور کاغذهای پایه تولیدی توسط کارخانجات تولید کاغذ عمدتاً در دو نوع ۴۸ گرم تا ۵۵ گرم تولید می‌شود که شرکت انیاک بر اساس نیاز مشتریان خود کاغذ با گرماژ ۵۵ گرم را تولید می‌کند.»

بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت (PSP)؛ مشتری ثابت رول‌های کاغذ حرارتی انیاک

قاسم پور در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مشتریان این محصول اشاره کرد و گفت: «مشتری‌های رول کاغذ حرارتی معمولاً شرکت‌های PSP، بانک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای هستند. بانک‌ها برای دستگاه‌های ATM و شرکت‌های پرداخت برای دستگاه‌های کارتخوان و فروشگاه‌ها برای چاپگر صندوق‌های فروشگاهی به رول کاغذ حرارتی نیاز دارند. ازجمله بزرگ‌ترین مشتری‌های رول کاغذ حرارتی انیاک می‌توان به بانک سامان، بانک سپه، کارت اعتباری ایران کیش، سابین تجارت، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، شیرین عسل، وین مارکت و شرکت سداد اشاره کرد.»

تعداد کارکنان کارخانه تبریز

مدیر بازرگانی انیاک تعداد افراد شاغل در کارخانه رول کاغذ را حدود ۱۵ نفر اعلام کرد و گفت: «با توجه به نیاز بازار، امکان افزایش تعداد کارکنان و افزایش شیفت‌های کاری وجود دارد.»

تأثیر تحریم‌ها و ارز روی صنعت کاغذ

وضعیت بازار کاغذ؛ چه کاغذ حرارتی و چه کاغذ تحریر، بستگی به تأمین و پیوستگی موجودی‌ها دارد. رول‌های کاغذ حرارتی در ایران اقلام وارداتی هستند و شاید مانند هر کالای وارداتی دیگر، تحریم‌ها و نوسانات ارز روی آن تأثیر بگذارد. قاسم‌پور معتقد است با اینکه این کالا در کشور مصرف زیادی دارد، اما تولید رول کاغذ حرارتی و ایجاد پوشش حرارتی روی کاغذ با کیفیت مورد قبول برای چاپگر دستگاه‌های کارتخوان و صندوق‌های فروشگاهی با توجه به تولید انبوه آن در چند کشور خاص، از آن دست‌ کارهایی است که تولید آن در داخل نیازمند توجیه منطقی اقتصادی است که به نظر می‌رسد هنوز این امکان وجود ندارد.

قاسم پور در ادامه گفت: «فعالیت‌های تجاری به تخصیص جدی ارز نیازمند هستند. در سال ۱۳۹۷ که تأمین ارز با مشکل مواجه شد، طبیعتاً بسیاری از شرکت‌ها در آن زمان و پس از آن با مشکل بحران کاغذ مواجه شدند و بعضی از شرکت‌ها ـ حتی شرکت‌های پرداخت ـ با کمک بانک‌ها، به واردات کاغذ روی آوردند. در اثر همین اقدامات حجم عمده‌ای از کاغذ به کشور وارد شد و باوجود افزایش قیمت جهانی کاغذ در دنیا، تأثیر افزایش قیمت در بازار داخلی به حداقل رسید.»

تبدیل رول‌های کاغذ حرارتی به برچسب حرارتی

رول‌های کاغذ حرارتی غیر از استفاده در ATM یا دستگاه‌های کارتخوان، مصارف دیگری هم دارند. قاسم‌پور یکی از این مصارف را تبدیل کاغذهای حرارتی به برچسب عنوان کرد و گفت: «برخی رول‌های کاغذ حرارتی به برچسب یا لیبل حرارتی تبدیل می‌شوند. برای این کار، مواد اولیه همین رول‌هایی را که برای چاپگرهای حرارتی استفاده می‌شوند، متناسب با مصارف آن و با توجه به گرماژی که دارند، با لایه‌ای از چسب و پوشش جداکننده و با انجام برش با سایزهای متنوع برای مصرف در لیبل پرینترها تولید و عرضه می‌کنند.»

از کاربردهای برچسب‌های حرارتی می‌توان به چاپ و الصاق تگ روی انواع بسته‌بندی، قفسه‌های فروشگاه‌ها یا روی برخی تجهیزات الکترونیکی با قابلیت درج شماره سریال نام برد.

انتهای خبر ./

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

در گفتگو با مدیر کارخانه شرکت انیاک مطرح شد: ظرفیت تعمیر ۵۰ هزار دستگاه کارتخوان در ماه را داریم

مرداد ۱۶, ۱۴۰۰ ۱:۱۶ ب.ظ

شرکت فن‌آوران انیاک در سال ۱۳۷۸ با هدف ارائه فناوری و خدمات مهندسی نوین در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، تجارت الکترونیک و سامانه‌های پرداخت الکترونیکی تأسیس شد. این شرکت از بدو تأسیس، تمرکز خود را بر ارائه راهکارهای نوین و دانش‌محور برای فعالان حوزه پرداخت و مراکز پردازش تراکنش‌های مالی، اپراتورهای حوزه ارتباطات، دفاتر خدمات، اصناف، واحدهای فروشگاهی و سایر سرویس‌دهندگان با هدف ارائه زیرساخت‌های توسعه خدمات،‌ قرار داد. شرکت انیاک از سال ۱۳۹۸ با احداث یک کارخانه در منطقه شادآباد تهران، تعمیر و تولید دستگاه‌های کارتخوان را در سطح وسیع‌تری برعهده گرفته است. در روز ۲۲ تیرماه، در حاشیۀ بازدید از کارخانه شرکت فن‌آوران انیاک، با مدیر این کارخانه، سید جاسم موسوی درمورد امکانات و ظرفیت‌های آن به گفتگو نشستیم.

تأسیس کارخانه انیاک

موسوی با ۳۰ سال سابقه فعالیت حرفه‌ای و ۱۸ سال سابقه در صنعت پرداخت، از سال ۱۳۹۸ و در هنگام تأسیس این کارخانه، با شرکت انیاک همراه شده است. او در مورد روند تأسیس کارخانه انیاک گفت: «ما ساختمان این کارخانه را در مهرماه ۱۳۹۸ به‌صورت نیمه‌ساخته تحویل گرفته و تا آذر ماه همان سال، این ساختمان را برای افتتاح تکمیل و آماده بهره برداری کردیم . از این زمان به بعد، فرآیندهای تعمیر دستگاه‌های کارتخوان که با حدود تنها ۱۵ نفر از پرسنل واحد پشتیبانی در واحد مرکزی شرکت انجام می‌شد، با جذب و افزایش نیروهای متخصص و خلاق حوزه سخت افزار و تحقیق و توسعه، با چهره‌ای کاملاً فنی و تخصصی به محل کارخانه منتقل شد. در حالیکه پیش از تأسیس این کارخانه، واحد تعمیرات تنها پشتیبانی از کارتخوان‌های انیاک را برعهده داشت، اما پس از آن، فعالیت‌ کارخانه را گسترش داده و تعمیر کارتخوان‌های سایر مجموعه‌های فعال در صنعت تراکنش را  نیز تحت پوشش قرار دادیم.»

این کارخانه با ۳۶۰۰ متر زیربنا و ۱۵۰۰ متر بنا، در سه ‌طبقه (به‌علاوه یک نیم‌طبقه بین طبقه اول و دوم) در محله شادآباد تهران ایجاد شده است.

مدیر کارخانه انیاک اضافه کرد: «با تأسیس این کارخانه، طی دو ماه ابتدایی، ظرفیت تعمیرات در ماه از حدود ۴ هزار دستگاه به ۱۵ هزار دستگاه،‌ افزایش یافت. سپس در دی ماه۹۸،‌ طی قراردادی با به‌پرداخت ملت،‌ نسبت به تعمیرات و بهسازی ماهانه ۱۰ هزار دستگاه از رده خارج شده،‌ متعهد شدیم. این عدد در طی ماه‌های بعدی به میزان ۱۵ هزار دستگاه افزایش یافت.»

تعمیر دستگاه کارتخوان

کارخانه انیاک در حال حاضر بر تعمیر و پشتیبانی از دستگاه‌های کارتخوان تمرکز کرده و این خدمات را در حجم انبوه و خرد، به مشتریان ارائه می‌دهد. همچنین موسوی در مورد ظرفیت فعالیت کارخانه انیاک تاکید کرد: «این کارخانه یک هزار دستگاه در روز و ۲۴ هزار دستگاه کارتخوان را در ماه تعمیر می‌کند و امکان افزایش خروجی به ۵۰ هزار دستگاه وجود دارد.»

در ادامه بیان کرد: «دستگاه‌های مستعملی که به این کارخانه وارد می‌شوند، در ابتدا نظافت و سمباده‌کاری شده و سپس با رنگ‌های UV ضدخش که در برابر تابش آفتاب مقاومت در تغییر رنگ را داراست، بنا به درخواست و سلیقه مشتری رنگ آمیزی می‌شوند ؛ در صورتی‌که هر کدام از قسمت‌های دستگاه‌ (از جمله، باتری،‌ آداپتور، بُرد و غیره) ایراد یا مشکلی داشته باشند، این قسمت‌ها تعمیر یا تعویض می‌شوند. در انتها، قاب‌ و طلق‌ها، تعویض، رنگ‌آمیزی یا پولیش شده و دستگاه‌های تعمیرشده پس از بسته‌بندی به مشتریان تحویل داده می‌شوند.»

مزیت‌های رقابتی کارخانه انیاک

دو مزیت رقابتی اصلی این کارخانه در مقایسه با رقبا، اول چند مرحله کنترل کیفیت و دوم تعمیر و تامین قطعات اکثر برندهای موجود ایران به تعداد ۲۴هزار دستگاه در حال حاضر و امکان افزایش تا ۵۰ هزار دستگاه است که مزیت دوم باعث شده این کارخانه بتواند با برندها و شرکت‌های مختلف همکاری کند.

موسوی در مورد دیگر مزیت‌های این کارخانه گفت: «انیاک برای دستگاه‌های تعمیرشده و کهنه، ۳ تا ۶ ماه گارانتی ارائه می‌دهد که بی‌سابقه بوده و تقریباً نصف مدت زمان یک‌ساله‌ای است که معمولاً برای گارانتی دستگاه‌های نو، در نظر گرفته می‌شود.

افزون‌بر مزایا و امکانات فوق، این شرکت دارای نمایندگی‌های متعدد در سراسر کشور است که در صورت نیاز، این شبکۀ نمایندگان، دستگاه‌ها را به کارخانه ارسال کرده و دوباره به مشتریان شهرستان‌ها تحویل می‌دهند.

انیاک اکنون با شرکت‌های سداد، به‌پرداخت ملت، اقتصاد نوین و تجارت الکترونیک دی در زمینه تعمیر دستگاه‌های کارتخوان همکاری می‌کند.

کارکنان کارخانه

به گفته موسوی، این کارخانه در حال حاضر ۱۳۰ نفر پرسنل دارد که از میان آن‌ها، ۸۰ نفر در بخش فنی و بقیه در بخش‌های ستادی، مرکز تماس و غیره فعالیت می‌کنند؛ تقریباً یک‌سوم این نیروها را خانم‌ها تشکیل می‌دهند. درحالی‌که همین تعداد هم نسبت به کارخانه‌های دیگر،‌ قابل توجه است، وی در ادامه گفت تا کنون از تمام ظرفیت پرسنلی این کارخانه استفاده نشده و تا سه‌برابر این تعداد، امکان اضافه شدن کارکنان جدید و اشتغال زائی،‌ وجود دارد.

موسوی همچنین در مورد وضعیت فعالیت این افراد در دوره کرونا بیان می‌کند: «در شرایط کرونایی و با توجه به وضعیت‌ قرمز، حضور کارکنان را تا ۵۰ درصد کاهش دادیم که بصورت شیفتی و گروه به گروه، یک روز درمیان حضور داشته باشند؛ البته علی‌رغم کاهش این حضور، حقوق کارکنان به‌طور کامل پرداخت شده است.»

مدیر کارخانه انیاک در مورد حقوق کارکنان فنی این کارخانه می‌گوید:‌ «حقوق کارکنان این کارخانه با توجه به کارمزد فعالیت،‌ افزایش می‌یابد و سقفی برای اضافه حقوق وجود ندارد. به‌عنوان مثال، یکی از کارکنان فنی خانم این کارخانه، در هر ماه با توجه به فعالیت خود، بیش از هفت میلیون تومان پاداش دریافت می‌کند. به همین جهت، کارکنان نسبت به پروژهای جدید علاقه مند و مشتاقانه فعالیت می‌کنند.»

سایر خدمات کارخانه انیاک

کارخانه انیاک علاوه بر تبحر در پشتیبانی از کل فرآیند تعمیر دستگاه‌های کارتخوان، در تعمیر و تولید قطعات جانبی آن‌ها نیز به مهارت کافی رسیده است. موسوی در مورد خدمات جانبی این کارخانه گفت: «کارخانه انیاک به‌جز دستگاه‌های کارتخوان، درزمینه تعمیر و تولید آداپتور به‌صورت انبوه و باتری (با استفاده از سلول‌های وارداتی و مونتاژ دیگر قطعات) فعالیت می‌کند.‌ ما برای سه ماه آینده به‌دنبال توسعه فعالیت‌های کارخانه در زمینه تولید آداپتور و باتری برای وسایل الکترونیکی متنوع و پاوربانک (در درجه اول برای تأمین برق دستگاه‌های کارتخوان سیار و سپس برای بقیه تجهیزات الکترونیکی) هستیم.»

همچنین در مورد سایر خدمات مجموعه بیان کرد: «این کارخانه کارت‌های بانکی را برای مشتریانی مانند بانک‌های مسکن و کشاورزی و گروه صنعتی گلرنگ، شخصی‌سازی می‌کند».

همچنین کارخانه انیاک با استفاده از ابزارهای فنی و با بهره مندی از نیروی متخصص انسانی،‌ امکان تعمیر دستگاه‌های الکترونیکی دیگر را نیز داراست و به‌عنوان مثال،‌ صندوق‌های فروشگاهی فرسوده را تعمیر،‌ بهینه و نوسازی می‌کند.»

موسوی در مورد تولید دستگاه کارتخوان‌ نیز گفت: «در ماه‌های اخیر تمرکز را بر روی مدل‌های  Topwise اندرویدی قرار داده و پس از انجام عملیات مونتاژ موفق بر روی نمونه‌ها،‌ سفارش‌ پارت اول انجام شده را دریافت کرده ایم و اکنون منتظر هستیم که پس از تحویل گرفتن قطعات،‌ به تولید آنها بپردازیم. در مورد کارتخوان‌های اندرویدی، پیش‌بینی می‌کنیم  بتوانیم ۱۰۰ هزار دستگاه را طی یکسال تولید و روانه بازار کنیم. علاوه بر آن، در حال وارد کردن قطعات ۳۳ هزار دستگاه کارتخوان ثابت و سیار با برند وریفون هستیم تا تولید آنها را در داخل کشور انجام دهیم.»

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

کتاب «پول؛ داستان واقعی یک چیز الکی» با حمایت انیاک منتشر شد.

مرداد ۱۱, ۱۴۰۰ ۹:۰۳ ق.ظ

کتاب «پول؛ داستان واقعی یک چیز الکی» نوشته جیکوب گلدستاین و ترجمه میلاد راستی توسط انتشارات راه پرداخت با حمایت شرکت فن‌آوران انیاک منتشر شد.

سید ابراهیم حسینی‌نژاد در بخش حامی عنوان کرد: «تاکنون مطالب و محتوای زیادی در خصوص تاریخچه پول و مفهوم آن تولید شده، اما میزان اندکی از آن در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. به عبارتی مطالبی که درباره پول منتشر می‌شود، عموماً معطوف به چگونه پولدار شدن است. در چنین محتواهای زرد،‌ مصرفی و عامه‌پسندی که در زمینه پول تولید شده و در بسترهای گوناگون در دسترس مردم قرار گرفته، به مفهوم و ماهیت پول اشاره چندانی نشده و از این جهت است که مفهوم پول به درستی برای مردم شناخته شده نیست. »

همچنین در ادامه افزود: «مفهوم پول یکی از پیچیده‌ترین مفاهیم ساخته دست بشر است. شناخت پول صرفاً از طریق تمرکز بر ابزارها ممکن نیست؛ به عبارتی پول فراتر از اسکناس، ارز، کریپتوکارنسی‌هایی مثل بیت‌کوین و هر چیز دیگری است که زیر عنوان پول طبقه‌بندی می‌شود. با وجود اینکه پول همه این ابزارها و مصداق‌هاست، ‌اما در عین حال ورای این ابزارهای مبادله است. در حقیقت، پول مفهومی ذهنی است که به کمک این ابزارها عینیت پیدا می‌کند.»

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

قدمی دیگر از شرکت انیاک در حوزه تراکنش و پرداخت

اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰ ۲:۴۰ ب.ظ

کیف پول الکترونیکی جیرینگ با بهره مندی از زیرساخت شرکت انیاک  در تمامی فروشگاه های افق کوروش قابل استفاده شد.

زیرساخت پرداخت از طریق کیف پول الکترونیکی شرکت انیاک امکانی را فراهم ساخته است که دارندگان کیف پول جیرینگ با استفاده از اعتبار موجود در کیف خود، بدون نیاز به همراه داشتن کارت فیزیکی یا وجه نقد، اقدام به خرید از تمامی فروشگاه های افق کوروش کنند.

لازم به ذکر است که  افق کوروش با داشتن بالغ بر ۲۵۰۰ فروشگاه در سراسر کشور و بعنوان بزرگترین فروشگاه های زنجیره، از این پس میزبان دارندگان کیف پول جیرینگ خواهند بود.

در این راستا شرکت فن آوران انیاک طی مراسمی که در ۲۱ اردیبهشت سال جاری در شعبه اشرفی اصفهانی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش برگزار شد، با عقد تفاهم نامه ای با شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) تعامل و همکاری نوینی را آغاز کرد.

در این مراسم که با حضور مدیران ارشد انیاک، همراه اول، جیرینگ و افق کوروش برگزار شد، آقای سید ابراهیم حسینی نژاد، مدیر عامل شرکت فن آوران انیاک با ابراز خرسندی از امضای تفاهم نامه مذکور، اظهار کرد: “اولین پذیرش کیف پول الکترونیک در افق کوروش اتفاق بزرگی است و به عقیده من به‌سرعت قابل‌گسترش است. طی این همکاری بخش تکنولوژیک بر عهده همکارانم در شرکت انیاک بوده است. خوشحال می‌شویم اتفاق‌های مشابه امروز را توسعه داده برای اینکه بتوانیم نیاز بیشتر کاربران را پوشش دهیم. امیدوار هستیم این همکاری سه‌طرفه بین فروشگاه‌های افق کوروش، جیرینگ و انیاک به نحوی اتفاق بیفتد که بتوان درگاه‌های پذیرش کیف‌های پول را توسعه داد و به همان میزان هم می‌توان نسبت به کاهش پرداخت کارتی نیز اقدام کرد”.

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

انتصاب جناب آقای سید ابراهیم حسینی نژاد، به سمت مدیر عاملی شرکت فن آوران انیاک

اردیبهشت ۴, ۱۴۰۰ ۱۱:۲۳ ق.ظ

هیئت مدیره شرکت فن آوران انیاک در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ با صدور حکمی ، جناب آقای سید ابراهیم حسینی نژاد را به سمت مدیر عامل این شرکت منصوب کرد.

این گزارش حاکیست، آقای سید ابراهیم حسینی نژاد بعنوان یکی از مدیران کارآمد حوزه تراکنش و پرداخت در سوابق درخشان خود ، مدیر عاملی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، معاونت عملیات در سپ و همچنین مدیریت برنامه ریزی سپ را به عهده داشته اند.

در این مراسم که با حضور اعضای هیأت مدیره برگزار شد، ضمن معرفی و انتصاب آقای سید ابراهیم حسینی نژاد به سمت مدیر عاملی شرکت، با اهدای لوح تقدیری از زحمات و مساعی ارزشمند  جناب آقای علی محمد سرخوش که در طول سالهای اخیر در مسند مدیر عاملی شرکت فن آوران انیاک ایفای نقش کرده اند،  قدردانی بعمل آمد.

در ادامه این جلسه، هر کدام از اعضاء هیئت مدیره با تاکید بر توانمندی های  جناب آقای سید ابراهیم حسینی نژاد در مسئولیت های مختلف حوزه پرداخت و همچنین تقدیم دعای خیر برای مدیرعامل سابق مجموعه، به جلسه خود خاتمه داد.

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

در راستای تکریم نیازمندان عزیز میهنمان، شرکت فن آوران انیاک در حرکتی خیرخواهانه با موسسه خیریه نیکان ماموت آغاز به همکاری نمود.

اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵ ب.ظ

به گزارش روابط عمومی شرکت فن آوران انیاک ، این شرکت با بهره مندی از تجربه بیش از بیست سال در حوزه ایجاد و توسعه زیرساخت های پرداخت، نسبت به آغاز پروژه جدیدی  با همکاری موسسه خیریه نیکان ماموت اقدام کرد.

از آنجائیکه موسسه خیریه نیکان ماموت در طول ۱۰ سال اخیر اقدامات بسیار قدرتمند و خیرخواهانه ای را در جهت یاری رساندن به معاش و زندگی طبقه نیازمند جامعه اسلامی مان پیش برده است، همواره در تامین نیازها و کالاهای اساسی خانوارها ، از یک سو از همیاری تولیدکنندگان و اقشار کمک رسان و دلسوز جامعه برخوردار بوده و از سوی دیگر با اتکا به مددکاران موسسه نسبت به توزیع کالاهای مورد نیاز خانوارها اقدام کرده است.

طی مذاکرات و نشست های سودمند شرکت فن آوران انیاک با موسسه خیریه نیکان ماموت بر آن شدیم تا با بهره وری از امکانات و زیرساختهای شرکت انیاک در فن آوری تراکنش و پرداخت امکانی فراهم شود تا نیازمندان تحت پوشش موسسه خیریه نیکان ماموت با در اختیار داشتن بن کارت ، بتوانند همانند سایر هموطنان میهن عزیزمان اقدام به خرید مایحتاج خود از فروشگاه های افق کوروش، هایپر فامیلی، سورنا و سایر پذیرندگان بن کارت انیاک نمایند. فرآیند و مکانیزم عمل طوری طراحی شده است که بخشی از مبالغ اختصاص یافته به سبد آذوقه به خانوارهای نیازمند و تحت پوشش موسسه خیریه مستقیماً به بن کارت آنها واریز شده و بطور متناوب از سوی موسسه نیکان شارژ میشود. بدین ترتیب تهیه بخشی از کالاهای مورد نیاز آنها توسط خیریه مرتفع شده و مشکلات توزیع در فصول مختلف سال نیز از بین میرود. سپس خانوار مربوطه برحسب نیاز خود عیناً مانند سایر اقشار و شهروندان جامعه به فروشگاه های افق کوروش( بالغ بر ۲۲۰۰ فروشگاه در سراسر کشور) و فروشگاه های ذکر شده مراجعه کرده و طعم لذت خرید را میچشند. بدین ترتیب با حفظ کرامت و ایجاد حس ارزشمندی در سرپرست خانوار، قدم کوچکی برداشته شده است که شرکت فن آوران انیاک سهمی هرچند ناچیز نسبت به این قشر محترم جامعه برداشته و موسسه خیریه نیکان ماموت نیز در راستای اهداف ارزشمند و خداپسندانه خود بیش از پیش شعار “سهم برابر” را پوشش دهد.

بنابراین گزارش، پروژه مذکور با همکاری این دو موسسه در آستانه ورود به دهه جدید آغاز شده و بر این باوریم که سایر موسسات خیریه که همواره با دستانی توانمند به سوی قشر نیازمند جامعه شتافته اند، به این پروژه پیوسته و اقدامات مشابهی را رقم خواهند زد.

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

هدیۀ متفاوتی میتوان تقدیم کرد

اسفند ۱۶, ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ

شرکت فن آوران انیاک امسال نیز همچون سالهای گذشته بمناسبت عید نوروز و در آستانه ورود به دهه ۱۴۰۰ هدیه ای متفاوت تقدیم کرد. هدیه ای به نام زمین و بنام مدیران، همکاران، فعالان اقتصادی و تکنولوژی و اصحاب رسانه ها. درختانی که در روستاهایی شهر خواف در جنوب کشورمان بر زمین نهاده میشوند ضمن پاسداری از محیط زیست ،کمک ناچیزی به اقتصاد روستاهای مذکور بوده و همچنین پانزدهم اسفند ماه (روز درختکاری) گرامی داشته می شود. امیدواریم ایده کاشت درخت به نام افرادی که قصد تقدیم هدیه را به آنها داریم، الگو و ایده ای مناسب و متفاوت برای سایر مجموعه ها و سازمان ها بوده و با نهادن درخت در بستر زمین مان، خاطره ای خوشی را از خود بجا گذاریم. چندانکه پیامبر اکرم (ص)  نیز میفرمایند: هر کس نهالی بکارد و درختی غرس کند، تا هر زمان که بنده ای از بندگان خداوند از آن بهره مند شود، خداوند به او پاداش عطا می کند.

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به شبکه تبادل امتیازی کشور (شتاک) پیوست.

بهمن ۲۱, ۱۳۹۹ ۹:۲۰ ب.ظ

از این پس تمام دارندگان کارتهای شتاک که خود عضوی از باشگاه های مشتریان کسب و کارهای گوناگون کشور میباشند، قادر به خرجکرد امتیاز خود در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش خواهند بود. نحوه خرجکرد امتیاز به این ترتیب است که در صورتیکه عضوی از باشگاه های مشتریان متصل به شتاک بوده و در ازای خرید کالا و خدمات ،امتیاز کسب نموده اید، میتوانید بصورت حضوری یا آنلاین اقدام به خرجکرد امتیازهای کسب شده خود از تمامی فروشگاه های افق کوروش واقع در سراسر کشور کنید. فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با شعار “نزدیک مثل همسایه” و با بیش از ۲۲۰۰ فروشگاه در سراسر کشور، توانسته است چهره مثبت و مردمی در بین شهروندان کشور از خود بنمایش گذارد. از آنجائیکه مجموعه افق کوروش دارای باشگاه مشتریان بوده و اخیراً  به شبکه تبادل امتیازی کشور ( شتاک) متصل شده است، اعضا باشگاه مشتریان این فروشگاه های زنجیره ای ، خواهند توانست امتیازهای کسب شده خود را در دیگر باشگاه ها خرج کنند. وظیفه ایجاد ارتباط بین باشگاه ها، تبادل امتیاز بین باشگاهی و کلیرینگ امتیازی به عهده شتاک میباشد که یکی از زیرساختهای موفق هلدینگ انیاک در تراکنش و اتاق پایاپای امتیازی کشور است.

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید

تخصیص و واریز معادل دو ماه حقوق پرسنل به بهانه بیستمین سالگشت حضور انیاک در عرصه فن آوری زیرساختها ( 99/11/13)

بهمن ۱۳, ۱۳۹۹ ۷:۱۰ ب.ظ

مدیریت شرکت انیاک به منظور قدردانی از پرسنل مجموعه، در راستای ترمیم نظام جبران خدمت در انیاک، مبلغی معادل دو ماه حقوق پرسنل را واریز کرد.

بیست سال از آغاز فعالیت مجموعه بزرگ انیاک سپری شد . “تجربه” حاصل از تلاش در سختی ها و فراز و نشیب کسب وکار درشرایط اقتصادی حاکم بر جامعه ، سرمایه اندوخته ای است که مجموعه انیاک را برای ادامه مسیر پیش رو امیدوار تر از گذشته به سمت قله های موفقیت هدایت می کند.

گران سنگ تر از این سرمایه ، همراهی همیشگی همکاران مان که نقطه اتکای مدیران مجموعه انیاک بر این نیروهای جوان و با نشاط و با انگیزه در طول سالیان فعالیت بوده است.

بر این باوریم که نتیجه ای بدون صرف زمان و انرژی حاصل نمی شود و آنچه در این سالها حاصل شده است ، محصول جوانی و تلاش تک تک اعضاء خانواده بزرگ انیاک است ، از ابتدا تا به حال.

همیشه گشایش در کارها در سایه صبر و اهتمام و تلاش بدست می آید، چندانکه خداوند نیز وعدۀ “ان مع العسر یسرا ” را داده است. پروردگار را شاکریم که در شرایط کنونی اقتصادی که بیشتر کسب و کارها با کاهش سود بازار کسب و کار ، چالش کوچک شدن دارند ، انیاک فرصت رشد، پیشرفت و توسعه را پیدا کرده و درک همه ما از شرایط امروز ، رونق روز به روز کسب و کارمان است .

مدیریت انیاک در طول این سالها باور داشته است که یکایک همراهان مجموعه، اعضای خانواده بزرگی هستند که خیر و شر و سود و زیان مشترک دارند. اعضائی که بعضاً عمر و جوانی خود را برای همراهی با مجموعه سرمایه گذاری کرده اند و حاصل این سرمایه گذاری ، گنج نامشهود و ارزشمند این خانواده بزرگ به حساب می آید آنچه از آن به عنوان سرمایه های انسانی یاد می شود.

دغدغه جبران تلاشهای این سرمایه ها در طول سالیان همواره نخستین دغدغه مدیریت مجموعه  بوده و هست. گشایش های حاصل در ماه های اخیر فرصتی برای ترمیم نسبی شرایط جبران خدمات همراهان عزیزمان ایجاد کرد که در راستای نظام جبران خدمت ، حقوق و دستمزد شرکت را به روز رسانی و متناسب با شرایط روز ارتقا بخشیم.

تنگناهای اقتصادی جامعه که متاثر از شرایط تحریم و محدودیتهای کروناست ، انگیزه اقدام عملی هر چه سریعتر در این راستا را تقویت کرد و بهانه میلاد حضرت زهرا (س) ، روز زن که مصادف با بیستمین سالگشت حضور شرکت انیاک در عرصه فن آوری زیرساختها ، فرصت مناسبی برای تقدیر از زحمات همه اعضای خانواده انیاک را فراهم نمود.

توسط: adminmedia
بیشتر بخوانید