کارخانه شرکت فن‌آوران انیاک

شرکت فن‌آوران انیاک رایانه با هدف تامین و توسعه نیازهای سخت افزاری صنعت پرداخت و بانکداری کشور در مهرماه سال 1398  «کارخانه انیاک» را با 3600 متر زیربنا و 1500 متر بنا، در سه ‌طبقه تاسیس کرد. کارخانه انیاک علاوه بر تولید دستگاه کارتخوان‌های جدید، به بازسازی و بهسازی پایانه‌های مستعمل و تبدیل آن‌ها به دستگاه‌های کاملاً قابل استفاده از نظر عملکرد و ظاهر متمرکز شده است. تولید دستگاه‌های کارتخوان با پلتفرم اندروید یکی از پروژه‌های جدید شرکت است.

 

محورهای خدماتی کارخانه انیاک 

تعمیر دستگاه کارتخوان

کارخانه انیاک بر روی تعمیر و پشتیبانی دستگاه‌های کارتخوان تمرکز کرده و در حال ارائه دادن این خدمات در حجم کلان و خرد به مشتریان و سرویس دهنده‌های مرتبط با پرداخت است. در بخش تعمیرات دستگاه‌های کارتخوان بانکی، دستگاه‌های مستعملی به چرخه تعمیر وارد می‌شوند که از عیوب متعددی برخوردار هستند. بنابراین پس از نظافت، سمباده‌کاری و رنگ کاری با رنگ‌های UV ضدخش به تعمیرات اساسی آن اعم از تعمیر باتری،‌ آداپتور، بُرد و سایر قطعات پرداخته می‌شود.این کارخانه با در نظر گرفتن ظرفیت بالای تولید و بازسازی تمام قطعات پایانه های فروشگاهی، قادر به تامین نیاز بازار در این حوزه است.

 

تولید قطعات و محصولات جدید 

کارخانه انیاک با بهره‌مندی از نیروهای متخصص بالغ بر 130 نفر و با اتکا به دانش فنی و مدیریتی خود برای پشتیبانی از کل فرآیند تعمیر دستگاه‌های کارتخوان، در تولید قطعات جانبی آن‌ها نیز تمرکز نموده است. این کارخانه علاوه بر تعمیر دستگاه‌های کارتخوان، در تولید و تعمیر آداپتور و باتری (با استفاده از سلول‌های وارداتی و مونتاژ دیگر قطعات) و تولید پاور بانک نیز فعالیت دارد.