انیاک در یک نگاه

شرکتی پیشگام در عرصه‌ فناوری های روز دنیا

ارائه‌ فناوری‌ها و خدمات نوین و البته با قابلیت استفاده‌ آسان برای کسب‌وکارها، یکی از عمده‌ترین اهدافی است که در مجموعه انیاک دنبال می‌شود. ما سعی داریم که مشتریان ما بتوانند خدمات مورد نیاز خود را به راحت‌ترین شکل ممکن و با مدل اقتصادی قابل قبول برای هر صنعت و رشته از طریق سرویس‌ها و بسترهای ایجاد شده توسط تیم‌های متخصص در حوزه توسعه کسب و کارهای نوین، در بسترهای ابر الکترونیکی، سرویس‌های مرکزی با امنیت و رعایت حریم داده‌ها ارائه نمائیم.

راهکارهایی که از سوی تیم انیاک ارائه می‌گردد در مسیر زندگی مدرن شهروندان و امور روزمره آنان قرار دارد، از سرویس‌های B2B، B2C و B2G گرفته تا اینترنت اشیاء، ما به دقت به هویت سنجی افراد، تراکنش‌ها و اشیاء می‌پردازیم و بسترهای جمع آوری و مدیریت داده‌ها را جهت ارائه سرویس‌های هوشمند و پردازش شده و با ایجاد سرویس‌های ارزش‌افزوده ارائه می‌دهیم به گونه‌ای که مشتریان ما با قرار گرفتن در شبکه عظیم مشتریان انیاک بتوانند خدمات اکترونیکی و ایمنی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

تخصص ما مطالعه نیازمندی بازار و ارائه‌ی سرویس‌های پایه‌ای و ارزش افزوده است.

تجربه‌ی قریب به دو دهه انیاک در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک و شناسایی و هویت سنجی خودکار باعث ارزش آفرینی برای کسب‌وکارها، فعالان حوزه مالی از جمله بانک‌ها ، پروژه‌های ملی و نهاد‌های حکومتی و دولتی است، چرا که راهکارهای مبتنی بر فناوری‌های مدرن و متناسب را پیش روی آن‌ها قرار می‌دهد.

راهکارها و خدماتی انعطاف‌پذیر در حوزه‌ فناوری‌ اطلاعات با بهره‌گیری از کارکنان آزموده و مجرب

در بازار فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات ایران، بدون شک تیم انیاک به عنوان یکی از شرکت‌های خدماتی پیشرو در حوزه‌ی ادغام سیستم‌ها و خدمات میدانی سهم و نقش بسزایی دارد به گونه‌ای که با همکاری بیش از 400 کارمند مجرب و متخصص و در غالب هلدینگ انیاک که بنیان‌گذار فناوری‌های این شرکت می‌باشد فعالیت‌های خود را پیش روی همگان قرار داده است.