اپلیکیشن هپی

با اپلیکیشن رایگان هپی می‌توان پرداخت‌های روزانه خود را با روشی امن و آسان‌ انجام داد. این اپلیکیشن برای ارائه خدمات به دارندگان کارت‌های بانکی، هپی‌کارت،کارت‌های افق کوروش، گندم، نیک‌کارت، کارت‌های اعتباری اقساطی، کارت‌های وفاداری و..... طراحی شده است. در اپلیکیشن هپی سرویس‌های خدماتی در چند ثانیه انجام می‌شود. سرویس‌هایی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبوض، خرید کارت‌های هدیه، امکان خرید از فروشگاه‌ها بدون لمس و ...

کارت

دراپلیکیشن هپی امکاناتی برای کارت‌های افق کوروش، گندم، نیک‌کارت، کارت‌های اعتباری اقساطی و کارت‌های وفاداری و بن‌کارت فراهم شده است تا کاربران به راحتی بتوانند کارت‌های خود را مدیریت کنند. امکانات:

  • نمایش موجودی
  • مدیریت رمز
  • صدور مجدد کارت
  • مسدودی کارت
  • گزارش خریدها
  • لیست فروشگاه‌های حضوری و آنلاین
  • و ...
خرید شارژ و بسته اینترنت

دراپلیکیشن هپی امکان خرید شارژ، شارژ شگفت انگیز و بسته اینترنت اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل وجود دارد. در این سرویس کاربران می‌توانند برای خود و دیگران از طریق کارت بانکی یا کیف پول در کمترین زمان ممکن خرید کنند. در طراحی این اپلیکیشن تلاش بر این بوده است تا کاربر با یک نگاه بین بسته‌های اینترنت بهترین گزینه را انتخاب کند.

استعلام و پرداخت قبض

دراپلیکیشن هپی امکان پرداخت قبوض سیم‌کارت‌های همراه اول، ایرانسل، رایتل و همچنین قبوض خدماتی مانند برق، گاز، آب، تلفن از طریق شناسه قبض و پرداخت و همچنین اسکن بارکد قبض وجود دارد. کاربر می‌تواند قبوض خود را در اپلیکیشن هپی اضافه و هر ماه بعد از استعلام مبلغ، نسبت به پرداخت اقدام کند.

کارت هدیه

در اپلیکیشن هپی امکان خرید کارت‌ هدیه بازی‌ها و فروشگاه‌های اپلیکیشن فراهم شده است. کاربران می‌توانند کارت‌ هدیه کنسول‌های بازی مثل PS5،PS4، XboX و همچنین اعتبار کیف پول فروشگاه‌های Google play،Itunes و... را از طرق خرید کارت هدیه افزایش داده و از امکانات آن‌ها استفاده کنند.

خرید بدون لمس(QR Code)

دراپلیکیشن هپی امکان خرید از طریق کیف پول و با استفاده از اسکن QR فراهم شده است. کاربر در هپی با استفاده از این سرویس تجربه یک خرید بدون لمس با استفاده از کیف پول دیجیتال را خواهد داشت. برای استفاده از این سرویس کافی است کیف پول دیجیتال کاربر شارژ شود و سپس با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد شرکت انیاک از امکانات خرید از طریق اسکن QR بهره‌مند شود.

کیف پول دیجیتال اپلیکیشن هپی

در اپلیکیشن هپی کاربر یک کیف پول دیجیتال در اختیار دارد که می‌تواند درخواست صدور کارت برای کیف پول خود ارسال کند. کیف پول دیجیتال هپی این امکان را به کاربر می‌دهد که از طریق آن پرداخت‌ها را بدون استفاده از کارت بانکی خود در محیط امن و با سرعت بیشتر انجام دهد. خرید از فروشگاه‌ها و همچنین خرید از خود اپلیکیشن هپی از طریق کیف پول امکان‌پذیر است.