باشگاه وفاداری

یکی دیگر از خدمات شرکت فن‌آوران انیاک رایانه ارائه کارت‌های عضویت سفارشی و شخصی سازی برای تمامی کسب و کارها است. در این خدمت تمام اصناف می‌توانند برای اعضا و مشتریان وفادار خود کارت‌های عضویت شخصی صادر کنند و در عین شناسایی به صورت بصری به تقویت ارتباط خود با مشتریان بپردازند.

 

صدور کارت‌های باشگاه مشتریان و کارت‌های عضویت

کارت‌های وفاداری این امکان را به کسب و کارها می‌دهد تا وفاداری مشتریان خود را از طریق اعمال تخفیف، اعطای امتیاز و یا پاداش، پاسخگو شوند. این کارت‌ها این فرصت را پیش روی کاربر قرار می‌دهد تا به بررسی و پیگیری عادات خرید مشتری و اطلاعات مربوط به آن‌ها بپردازد تا بتواند روابط قوی‌تری با مشتریان ایجاد کند. این کارت‌ها را می‌توان به گونه‌ای سفارشی‌سازی نمود تا قابل ذخیره‌سازی داده‌هایی متناسب با نیاز سازمان باشد. همچنین انیاک کاربران را در طراحی کارت‌های وفاداری جذاب و صدور انواع کارت‌های عضویت برای مشتریان خود یاری می‌کند.

سیستم‌های کارت های وفاداری و عضویت را می‌توان روشی آسان برای پیگیری مشتریان، از طریق دفعات بازدید و خرید آن‌ها دانست. انیاک مشتریان را قادر می‌سازد تا به پیاده‌سازی برنامه‌های وفاداری به منظور اعطای پاداش به مشتریان با ارائه‌ی تخفیف و یا اعطای هدیه بپردازند.

فناوران انیاک می‌تواند با سازمان‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، باشگاه‌ها فعالیت نموده و به طراحی، تولید و یکپارچه سازی سیستم کارت‌های وفاداری و عضویت برای مشتریان و اعضا و به ایجاد برنامه‌هایی مانند کارت‌های خرید فصلی یا کارت‌های خرید مکرر بپردازد. همچنین این شرکت مجهز به سخت ‌افزارها و فناوری‌های مورد نیاز برای پیاده‌سازی هر نوع سیستم و برنامه‌ها‌ی وفاداری و عضویت (از برنامه‌های ساده تا پیشرفته) است.

 

پیگیری اعضا

فناوران انیاک با ارایه‌ی پنل مدیریتی، امکان شارژ / دشارژ کارت‌های صادر شده، تنظیم امتیاز و تخفیف‌های مربوط به تراکنش‌ها، مشاهده تراکنش‌های انجام شده، ثبت اطلاعات مشتری، تغییر رمز کارت‌های صادر شده و... را برای مراکز طرف قرارداد فراهم می‌کند.

 

چرا باید انیاک را انتخاب کرد؟

کارت‌های عضویت که بر روی کارت‌های پلاستیکی پرینت شده است دارای مزایای زیر است:

 

طبقه بندی مشتریان ما