تعمیرات پوز

 فن‌آوران انیاک رایانه از سال 1398 براساس نیاز روزافزون کسب و کارها و تامین کنندگان خدمات پرداخت در خصوص تعمیرات تخصصی دستگاه‌‌های کارتخوان با برندهای مختلفی مثل Pax , Verifone،Ingenico،Magic،Newland اقدام به احداث کارخانه‌ای در تهران و تحت نام «کارخانه انیاک» نمود. این کارخانه از بدو تاسیس علاوه بر تولید دستگاه‌ کارتخوان، به بازسازی و بهسازی پایانه‌های فروشگاهی مستعمل و از کار افتاده و تبدیل آن‌ها به دستگاه‌هایی با عملکرد و ظاهر به روز متمرکز شده است.  

انیاک با پیاده سازی سیستم کنترل کیفی‌ به ازاء هر نوع تعمیر، سرویس یا بازدید دستگاه کارتخوان در سطوح مختلف از زمان پذیرش پس از ثبت اظهار مشتری در خصوص خرابی دستگاه در پورتال نمایندگان و همچنین بررسی اجمالی توسط کارشناسان مستقر در واحد خدمات پس از فروش موجب رضایتمندی مراجعه کنندگان در زمان تحویل دستگاه کارتخوان شده است.

در صورتی که دستگاه کارتخوان شما نیاز به تعمیر دارد می‌توانید در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8/30 الی 17 به واحد خدمات پس از فروش مستقر در کارخانه انیاک واقع درتهران، شادآباد، بزرگراه فتح، خیابان شهدای بسیج، پلاک 7 مراجعه کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان مرکز تماس انیاک با شماره 85500-021 در ارتباط باشید.