درگاه اینترنتی

درگاه پرداخت را می‌توان سرویسی تجاری دانست که به پردازش پرداخت‌‌های کارتی برای فروشگاه‌‌های آنلاین و فروشگاه‌های سنتی می‌پردازد. درگاه‌های پرداخت اینترنتی می‌تواند تسهیل در این تراکنش‌‌ها را با انتقال اطلاعات کلیدی در بین پورتال‌‌های پرداخت مانند وب ‌سایت‌‌ها/ دستگاه‌های تلفن همراه مبتنی بر وب، بانک‌ها و پردازنده‌ی پذیرندگان همراه کند. درگاه پرداخت نقش مهمی را در فرآیند تراکنش‌های تجارت الکترونیک ایفا می‌کند و مجوز پرداخت بین مشتری و پذیرنده را صادر می‌کند.

راهکارهای درگاه پرداخت اینترنتی انیاک منطبق با راهکارهای درگاه‌های پرداخت اینترنتی شبکه شتاب است. انیاک همچنین به ارائه راهکارهای درگاه پرداخت Close loop و پذیرنده‌های مجازی نیز پرداخته است که قابلیت‌های بیشتری را به همراه دارند. این شرکت ارائه‌ دهنده‌ی قابلیت‌های آنلاین پردازش تراکنش برای کلیه‌ی کارت‌های اعتباری به صورت مستقیم از روی سایت فروشنده است و تمامی ویژگی‌هایی که از یک درگاه پرداخت انتظار دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد. ویژگی‌های امنیتی این درگاه، شامل سازگاری با استاندارد PCI DSS، توکن سازی (رمزنگاری) و پشتیبانی از کدهای امنیتی کارت و افزونه‌های قابل اعتماد شتابی است. این درگاه را می‌توان با استفاده از یک صفحه پرداخت ساده و یا از طریق ادغام مستقیم در داخل وب‌سایت مشتری پیاده ‌سازی کرد. رابط برنامه ‌نویسی کاربری انعطاف‌پذیر(API)آن نیز با اغلب سرویس دهندگان خرید کارتی سازگاری دارد.

 

راهکارهای پرداخت قابل اطمینان

پذیرندگان و فروشندگان مجازی می‌توانند از سیستمهای کامپیوتری متصل به اینترنت عنوان یک پایانه‌ی پرداخت استفاده نمایند و از سایر تراکنش‌ها (سفارش های مستقیم، ایمیلی، غیره) و فروش‌های آنلاین نیز پشتیبانی نمایند. از آنجایی که پذیرنده‌ی مجازی راهکاری خاص می‌باشد، می‌توان پرداخت ‌های الکترونیکی را با بهره‌ برداری از سیستم کامپیوتری متصل به اینترنت و یا خطوط تلفن بدون صرف هزینه های اولیه برای پایانه‌های اختصاصی و بدون نیاز به خط اضافی تلفن و هزینه‌ های ارتقاء نرم ‌افزار، تعمیر و نگهداری سیستم و هزینه‌ی پشتیبانی فنی انجام داد. همه‌ی این‌ها از طریق سرویس پذیرنده‌ی مجازی صورت می‌گیرد و هیچ نگرانی در خصوص امنیت داده‌ها وجود نخواهد داشت. راهکار پیشنهادی ما، مسئولیت حفاظت از داده‌ها و حصول انطباق با آخرین استانداردهای امنیتی و مقرراتی این حوزه را به عهده خواهد داشت.

 

راهکارهای پرداخت انعطاف پذیر

راهکارهای پردازش پرداخت انیاک، به منظور یکپارچه سازی آسان با نرم افزارهای تجارت الکترونیک مشتری و راهکارهای حسابداری، پرداخت یکپارچه و ارسال و گزارش تراکنش طراحی شده است.

شرکای پردازشی انیاک از همه‌ی درگاه‌ های پرداخت اصلی و همچنین API ها جهت یکپارچه نمودن با سیستم داخلی مشتری پشتیبانی می‌کند. همچنین این شرکت برای کسب و کارهایی که فاقد درگاه‌های پرداخت است، به ارائه‌ی راهکارهای درگاهی قدرتمند با قیمتی بسیار رقابتی پرداخته است.

علاوه بر این قابلیت دسترسی آنلاین به داده‌های تراکنش‌های مشتری و ابزارهای قدرتمند تحت وب را برای تجزیه و تحلیل‌های بیشتر در اختیار مشتری قرار می‌دهد.