چشم انداز

با سنجیدن تخصصی بازار و پس از شناخت پتانسیل‌ها و نیازهای ارائه خدمات و همچنین برای رشد ارزش افزوده در حوزه IT، هدف مجموعه تبدیل شدن به یکی از قدرت‌های منطقه و سرمایه گذاری مادی و معنوی در این حوزه است. این مهم ،چشم اندازی است که انیاک برای خود تعیین کرده و رسیدن به آن را بعید و دور از دسترس نمی‌داند. از نظر مجموعه انیاک، بهترین و مناسب‌ترین روش رسیدن به هدف مذکور مشارکت با گروه‌ها و موسسات مرتبط و فعال این حوزه است. موسساتی که به دنبال یافتن راهکارهایی در تامین نیازها و خواسته‌های مشتریان خود هستند، قطعاً از این همراهی و مشارکت بهره‌مند می‌شوند. بدیهی است که بدنبال رفع نیازها و خواسته‌های مشتریان، بازار حوزه فناوری نیز بهبود یافته و چشم انداز تعیین شده، به جهت دهی و رشد این عرصه کمک شایانی خواهد کرد.

 

نگاه سازمانی ما

از آنجائی‌که نیروی انسانی و مدیریت منابع، پایه و اساس هر نوع توسعه‌ای را تشکیل داده و امروزه فناوری‌های اطلاعاتی، تنها ابزار قدرتمند در ارائه خدمات به مشتریان شناخته شده است، لذا با ایجاد امکانات در حفظ و احساس رضایتمندی نیروی انسانی متخصص و کارآمد از یک سو و ارائه سرویس به مشتریان در تمام سطوح شهروندی از سوی دیگر، تلاش کرده‌ایم تا با تمرکز بر توان بالفعل افراد و ارزش دهی به آ‌‌ن‌ها آرامش خاطر اقشار مختلف را فراهم سازیم و از این روست که مجموعه انیاک را نهادی برای ارزش آفرینی در کشور دانست.

 

خدمت‌رسانی فراتر از انتظارها

کارکنانی که با مجموعه ما همکاری دارند، متخصصان حوزه‌ی کاری خود هستند. آن‌ها با بهره گیری از تجربیات و توان بالقوه‌شان در ارائه راهکارها و خدماتی در سطحی گسترده‌تر از انتظارات مشتریان موفق عمل کرده‌اند. بدین ترتیب توانسته‌ایم که با سرمایه گذاری مادی و معنوی و همچنین افزایش سطح بهره‌وری بر روی همکاران خود در بدنه مجموعه، خدماتی را ارائه کنیم که همواره فراتر از گستره نیازها و انتظارات مشتریان ما است.

 

کارائی و اعتماد

صرف نظر از شرایط اقتصادی کشور، ما همواره به شکلی قدرتمند، کارآفرینی را فراموش نکرده و از تجارب سال‌های گذشته بنحوی استفاده کرده‌ایم که نه تنها در پیشبرد اهداف‌مان به خود و همکاران‌مان متکی باشیم، بلکه در عین حال از مشارکت مشتریان‌مان نیز بهره‌مند شویم. شرکت‌های تحت مجموعه‌ی ما هدف مشتری را دنبال می‌کنند و برای حفظ این اهداف نیز تلاش می‌کنند. لازم به ذکر است که در این راستا از مشارکت شرکای داخلی و خارجی نیز در صورت ضرورت دریغ نکرده‌ایم. درشرایط مختلفی که با آن مواجه بوده‌ایم، ایجاد احساس اعتمادی پایدار و حسن ظن روز افزون در لایه‌ای مختلف شرکای تجاری خود یکی دیگر از اهم اهدافمان بوده است.

 

آفرینش ایده‌های نو

زمانی‌که یک پروژه و مدل تجاری متولد می‌شود، شیوه اجرا و پیاده سازی آن خود نشان دهنده نحوه ایجاد آن بوده و همواره حکایت از این دارد که در پیش زمینه یک ایده نو، خلاقیت و تفکری منطبق برتمام نیازهای شناسائی شده نهفته است. ایده‌های بکر و نوآورانه ای که ارزش خود را از فکر و زایش خلاقانه و متخصص اخذ کرده‌ و توسعه یافته اند.