در راستای تکریم نیازمندان عزیز، شرکت فن‌آوران انیاک در حرکتی خیرخواهانه با موسسه خیریه نیکان ماموت آغاز به همکاری نمود

در راستای تکریم نیازمندان عزیز، شرکت فن‌آوران انیاک در حرکتی خیرخواهانه با موسسه خیریه نیکان ماموت آغاز به همکاری نمود

به گزارش روابط عمومی شرکت فن آوران انیاک ، این شرکت با بهره مندی از تجربه بیش از بیست سال در حوزه ایجاد و توسعه زیرساخت های پرداخت، نسبت به آغاز پروژه جدیدی با همکاری موسسه خیریه نیکان ماموت اقدام کرد.

از آنجائیکه موسسه خیریه نیکان ماموت در طول ۱۰ سال اخیر اقدامات بسیار قدرتمند و خیرخواهانه‌ای را در جهت یاری رساندن به معاش و زندگی طبقه نیازمند جامعه اسلامی‌مان پیش برده است، همواره در تامین نیازها و کالاهای اساسی خانوارها ، از یک سو از همیاری تولیدکنندگان و اقشار کمک رسان و دلسوز جامعه برخوردار بوده و از سوی دیگر با اتکا به مددکاران موسسه نسبت به توزیع کالاهای مورد نیاز خانوارها اقدام کرده است.

طی مذاکرات و نشست‌های سودمند شرکت فن‌آوران انیاک با موسسه خیریه نیکان ماموت بر آن شدیم تا با بهره‌وری از امکانات و زیرساخت‌های شرکت انیاک در فن آوری تراکنش و پرداخت امکانی فراهم شود تا نیازمندان تحت پوشش موسسه خیریه نیکان ماموت با در اختیار داشتن بن کارت ، بتوانند همانند سایر هموطنان میهن عزیزمان اقدام به خرید مایحتاج خود از فروشگاه‌های افق کوروش، هایپر فامیلی، سورنا و سایر پذیرندگان بن کارت انیاک نمایند. فرآیند و مکانیزم عمل طوری طراحی شده است که بخشی از مبالغ اختصاص یافته به سبد آذوقه به خانوارهای نیازمند و تحت پوشش موسسه خیریه مستقیماً به بن کارت آنها واریز شده و بطور متناوب از سوی موسسه نیکان شارژ می‌شود. بدین ترتیب تهیه بخشی از کالاهای مورد نیاز آنها توسط خیریه مرتفع شده و مشکلات توزیع در فصول مختلف سال نیز از بین می‌رود. سپس خانوار مربوطه برحسب نیاز خود عیناً مانند سایر اقشار و شهروندان جامعه به فروشگاه‌های افق کوروش( بالغ بر ۲۲۰۰ فروشگاه در سراسر کشور) و فروشگاه‌های ذکر شده مراجعه کرده و طعم لذت خرید را میچشند. بدین ترتیب با حفظ کرامت و ایجاد حس ارزشمندی در سرپرست خانوار، قدم کوچکی برداشته شده است که شرکت فن‌آوران انیاک سهمی هرچند ناچیز نسبت به این قشر محترم جامعه برداشته و موسسه خیریه نیکان ماموت نیز در راستای اهداف ارزشمند و خداپسندانه خود بیش از پیش شعار “سهم برابر” را پوشش دهد.

بنابراین گزارش، پروژه مذکور با همکاری این دو موسسه در آستانه ورود به دهه جدید آغاز شده و بر این باوریم که سایر موسسات خیریه که همواره با دستانی توانمند به سوی قشر نیازمند جامعه شتافته‌اند، به این پروژه پیوسته و اقدامات مشابهی را رقم خواهند زد.

./پایان خبر
لطفا متن دیدگاه را وارد نمایید.
لطفا نام را وارد نمایید.